Wszystkie zajęcia prowadzimy również online

Zajęcia indywidualne

Jeżeli chcesz szybko poprawić jakość Twoich wystąpień publicznych, skupić się na analizie indywidualnych błędów i poznać najlepsze dla Ciebie sposoby na postęp w przemawianiu, to zajęcia indywidualne są dla Ciebie. W One Speech tworzymy indywidualne kursy, oparte bezpośrednio na analizie Twojej sytuacji, celu jaki chcesz osiągnąć i Twoich dotychczasowych doświadczeniach. Wybierając nasze spotkania indywidualne, otrzymasz spersonalizowaną propozycję kursu, który będzie dopasowany do Ciebie pod względem celu, obszarów do poprawy, terminów spotkań oraz ich formy.

  • Twoim pierwszym skojarzeniem z wystąpieniami publicznymi jest ogromny stres, który im towarzyszy?
  • Masz przed sobą ważną prezentację lub wystąpienie i potrzebujesz pomocy?
  • Chcesz, żeby uwaga trenera była skupiona tylko na Tobie?
  • Czujesz, że umiejętność wystąpień publicznych pozwoli Ci więcej osiągnąć?

Współpracujemy z wieloma klientami indywidualnymi między innymi prawnikami, menedżerami, sprzedawcami, przedstawicielami branży medycznej czy administracji publicznej. Współpracowaliśmy z ponad 100 osobami, tworząc indywidualne plany rozwoju i poprawiając ich osiągnięcia w zakresie wystąpień publicznych.  Proponowany przez nas kurs będzie dopasowany do Twojego wyzwania, a zdobyte na zajęciach umiejętności wykorzystasz bezpośrednio w pracy i życiu prywatnym – zgodnie z celem jaki jest przed Tobą.

Jak to wygląda w praktyce?

1

Napisz do nas, a my zaproponujemy termin darmowej konsultacji

2

Podczas konsultacji uzgadniamy cel, analizujemy Twoje mocne i słabe strony. Na tej podstawie przygotujemy indywidualną propozycję kursu

3

Otrzymujesz konkretną propozycję dopasowanego kursu – indywidualnego trenera, ilość godzin, formę zajęć i obszary tematyczne.

4

Realizujesz kurs zgodnie z planem, robiąc postępy ze spotkania na spotkanie!

2

Podczas konsultacji uzgadniamy cel, analizujemy Twoje mocne i słabe strony. Na tej podstawie przygotujemy indywidualną propozycję kursu

4

Realizujesz kurs zgodnie z planem, robiąc postępy ze spotkania na spotkanie!

Czego się nauczysz?

Podczas zajęć oceniamy wspólnie Twoje postępy i razem dostosowujemy tempo pracy. Zajęcia opieramy na feedbacku Twoich wystąpień i na ich podstawie wiemy, nad czym musimy jeszcze popracować. To nie będą spotkania według żelaznego ramowego programu. To nie będą wyuczone regułki i gotowe szablony.

Komfortowa praca 1 na 1

Program dopasowany idealnie dla Ciebie i Twoich potrzeb

Obszerny oraz indywidualny feedback

Wykorzystanie autorskich metod szkoleniowych

Dopasowane do Ciebie tempo zajęć

Maksymalna elastyczność czasowa

Dlaczego zajęcia indywidualne?

Zajęcia indywidualne prowadzimy w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Możemy szkolić się u Ciebie w domu/biurze, naszej siedzibie w Krakowie albo wynająć salę w Twojej okolicy. Wszystko po to, by było wygodnie i komfortowo.

Ile kosztuje kurs?

Zależy nam abyś osiągnął zamierzony cel w jak najbardziej efektywny sposób – także finansowo. Tworzymy indywidualne plany rozwoju, gdzie określamy liczbę godzin i formę zajęć, a od tego zależy cena kursu. Pracowaliśmy już z przedstawicielami bardzo wielu branż, wśród których byli przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze, pracownicy korporacji czy freelancerzy. Z pewnością stworzymy plan zgodny z Twoim celem, preferencjami i możliwościami.

Zapisz się na darmową konsultację i otrzymaj plan rozwoju wraz z wyceną!

Skontaktuj się z nami

    "