Wszystkie zajęcia prowadzimy również online

Zajęcia indywidualne

Jedną z pozycji naszej oferty jest klasyczna wersja doskonalenia Twoich umiejętności autoprezentacji, argumentowania oraz wystąpień publicznych w formie zajęć indywidualnych. Współpracując z One Speech otrzymujesz maksymalnie spersonalizowaną usługę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji czasowych.

  • Twoim pierwszym skojarzeniem z wystąpieniami publicznymi jest ogromny stres, który im towarzyszy?
  • Masz przed sobą ważną prezentację lub wystąpienie i potrzebujesz pomocy?
  • Chcesz, żeby uwaga trenera była skupiona tylko na Tobie?
  • Czujesz, że umiejętność wystąpień publicznych pozwoli Ci więcej osiągnąć?

Współpracujemy z wieloma klientami indywidualnymi. Nie ma znaczenia, czy jesteś nauczycielem, przedsiębiorcą, czy managerem – rozwój w zakresie wystąpień publicznych będzie dla Ciebie bodźcem, który pomoże Ci na każdym obszarze Twojej kariery. Razem z One Speech możesz zadbać o ten rozwój.

Jaka jest główna zaleta zajęć indywidualnych? Są stworzone tylko dla Ciebie. Wspólnie ustalamy Twoje potrzeby i budujemy plan rozwoju.  

Jak to wygląda w praktyce?

1

Kontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

2

Umawiamy się na darmowe spotkanie, podczas którego zdiagnozujemy, jak możemy Ci pomóc i maksymalnie spełnić Twoje oczekiwania.

3

Ustalamy razem plan zajęć. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Jeśli nie do końca wiesz, czego potrzebujesz, nie martw się – sami się tego dowiemy.

4

Zaczynamy zajęcia w wygodnym terminie i w dogodnych okolicznościach. Prowadzimy je także online. Wybór formy należy do Ciebie!

2

Umawiamy się na darmowe spotkanie, podczas którego zdiagnozujemy, jak możemy Ci pomóc i maksymalnie spełnić Twoje oczekiwania.

4

Zaczynamy zajęcia w wygodnym terminie i w dogodnych okolicznościach. Prowadzimy je także online. Wybór formy należy do Ciebie!

Czego się nauczysz?

Podczas zajęć oceniamy wspólnie Twoje postępy i razem dostosowujemy tempo pracy. Zajęcia opieramy na feedbacku Twoich wystąpień i na ich podstawie wiemy, nad czym musimy jeszcze popracować. To nie będą spotkania według żelaznego ramowego programu. To nie będą wyuczone regułki i gotowe szablony.

Komfortowa praca 1 na 1

Program dopasowany idealnie dla Ciebie i Twoich potrzeb

Obszerny oraz indywidualny feedback

Wykorzystanie autorskich metod szkoleniowych

Dopasowane do Ciebie tempo zajęć

Maksymalna elastyczność czasowa

Dlaczego zajęcia indywidualne?

Zajęcia indywidualne prowadzimy w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Możemy szkolić się u Ciebie w domu/biurze, naszej siedzibie w Krakowie albo wynająć salę w Twojej okolicy. Wszystko po to, by było wygodnie i komfortowo.

Skontaktuj się z nami

    "