Biznes

W naszej ofercie szczególną uwagę zwracamy na biznes. Ze względu na różne oczekiwania i potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy trzy kompletne produkty - szkolenia zamknięte, przygotowanie wystąpień i prezentacji biznesowych oraz autorski program Train Your Team.

Train Your Team

Autorski program One Speech, polegający na regularnych zajęciach dla grup firmowych. Jest to nowość na rynku, zmieniająca dotychczasowy model wsparcia zespołów – pozwala pracownikom zrobić przerwę od codziennych obowiązków i spotkać się z nami, by popracować nad umiejętnościami komunikacyjnymi

Zobacz więcej arrow

Przygotowanie wystąpień i prezentacji biznesowych

Tworzenie prezentacji multimedialnej, przygotowanie mowy, treningi oraz obszerna ewaluacja to obszary, w których wspieramy naszych klientów. Robimy to, by ich wystąpienia były jeszcze bardziej efektywne, a także nie wiązały się z długim przygotowaniem i nadmiernym stresem.

Zobacz więcej arrow

Szkolenia zamknięte

Usługa dla firm chcących zorganizować szkolenie dla swoich pracowników w zakresie autoprezentacji oraz komunikacji wewnątrz zespołu. Dzięki warsztatom zamkniętym dbamy o standaryzację wiedzy, jak również jej rozszerzenie o niezbędne w biznesie umiejętności.

Zobacz więcej arrow