Rozwój indywidualny

Wystąpienia publiczne to jedna z najistotniejszych kompetencji przyszłości. Wiemy, że coraz więcej osób jej potrzebuje podczas swojej działalności zawodowej i społecznej. Z tego też powodu przygotowaliśmy trzy produkty, skierowane do klienta indywidualnego - zajęcia indywidualne, szkolenia otwarte oraz autorski program Indywidualnego Rozwoju Lidera.

Zajęcia indywidualne

Indywidualne spotkania, na których pomagamy rozwijać kompetencje niezbędne podczas Twoich aktywności. Praca jeden na jeden z trenerem to elastyczność czasowa, rozbudowany feedback oraz dopasowane tempo zajęć.

Zobacz więcej arrow

Indywidualny Rozwój Lidera

Autorski program One Speech cechuje się unikatowym podejściem do rozwoju kompetencji miękkich. Indywidualny Rozwój Lidera przeznaczony jest zarówno dla tych którzy chcą usprawnić swój aktualny warsztat liderski, jak i dla tych którzy chcą być liderami w przyszłości.

Zobacz więcej arrow

Szkolenia otwarte

Szkolenia grupowe o różnorodnej tematyce dla wszystkich zainteresowanych. Oferujemy spotkania w małych grupach, by zarówno skupić się na każdym uczestniku, jak i wykorzystać zalety pracy grupowej w dobrej atmosferze. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń otwartych!

Zobacz więcej arrow