Wszystkie zajęcia prowadzimy również online

Train Your Team

Team building

Każdy zespół to żywy organizm, którego dobre funkcjonowanie wymaga troski w wielu aspektach. Na pracę zespołu wpływa atmosfera, więzi czy sposób komunikowania się między jego członkami. Zajęcia prowadzone w ramach programu Train Your Team wymagają od grupy współdziałania i wysokiego zaangażowania, a przy tym są ciekawą odskocznią od zawodowej rutyny. Train Your Team przyczynia się do polepszenia współpracy pomiędzy członkami zespołu, podnosząc ich poziom energii niezbędny do codziennej pracy.

Rozwój kompetencji merytorycznych

Przewagą programu Train Your Team nad pojedynczymi szkoleniami jest regularność zajęć przekładająca się na zbudowanie stałej rozwojowej relacji z grupą. Dzięki temu grupa rozwija kompetencje komunikacyjne według aktualnych trendów, co daje gwarancję że Twoi pracownicy zawsze są na bieżąco. Nauka i trening nowych kompetencji w krótszych, intensywnych sesjach jest znacznie wydajniejsze od standardowych szkoleń, a pracownicy dostają czas między zajęciami na zastosowanie przekazanej wiedzy w praktyce.

Dobra zabawa

Pracując większość czasu na komputerze, potrzebujemy przerw, które pozwolą odpocząć i nabrać sił na kolejną sesję pełnego skupienia. Bardzo wielu pracowników w ogóle nie odpoczywa lub robią to w sposób mało wydajny np. spędzając czas w mediach społecznościowych, co ma duży wpływ na ich późniejszą efektywność. W programie Train Your Team dominują elementy praktyczne, a trenerzy często rotują metodami szkoleniowymi - dzięki temu poza podniesieniem poziomu wiedzy, zwiększa się poziom energii i zadowolenia pracowników.

Czym jest Train Your Team?

Train Your Team to nowość na rynku, zmieniająca dotychczasowy model wsparcia zespołów. Jest to autorski program One Speech, polegający na regularnych zajęciach dla grup firmowych. Program pozwala pracownikom firmy zrobić krótką przerwę od codziennych obowiązków i spotkać się z nami, by popracować nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi. Zajęcia skupiają się na praktyce, co pozwala połączyć rolę rozwojową z dobrą zabawą i budowaniem przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. To fantastyczna okazja,  by zapewnić swoim pracownikom możliwość zwiększenia kompetencji w obszarze radzenia sobie ze stresem, perswazji i współpracy w zespole.

Prowadząc zespół lub opiekując się grupą stażystów stajemy przed wieloma wyzwaniami. Musimy zadbać o ich rozwój merytoryczny i  relacje w zespole, a w tym wszystkim utrzymywać dobrą atmosferę i opinię o jakości pracy w firmie. Szukając zewnętrznego wsparcia można trafić na rozmaite oferty. Wszystkie jednak łączy fakt, że są one krótkoterminową odpowiedzią na jedno z wymienionych wyzwań. Train Your Team, dzięki swoim założeniom, dba o zespół kompleksowo przez dłuższy czas.

Korzystaj z innowacji,  by tworzyć innowacje.

Jak wygląda Train Your Team?

Cykliczne zajęcia

Spotkania dopasowane do rytmu pracy Twojej firmy.

MAŁE GRUPY

Na 1 trenera przypada maksymalnie 12 osób

KRÓTKI CZAS ZAJĘĆ

45 minut treningu dla Twojego zespołu

DARMOWE ZAJĘCIA

Zanim podpiszesz umowę, sprawdź jak działa Train your Team!

Jak to wygląda w praktyce?

1

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń

2

Umówimy się na spotkanie, by poznać Waszą firmę i specyfikę pracy

3

Przeprowadzimy pierwsze darmowe zajęcia, by upewnić się w Twoich oczekiwaniach

4

Ustalimy dokładny plan zajęć indywidualnie dla Twojej firmy na bazie naszego autorskiego programu

5

Zaczynamy program Train Your Team!

2

Umówimy się na spotkanie, by poznać Waszą firmę i specyfikę pracy

4

Ustalimy dokładny plan zajęć dla Twojej firmy na bazie naszego autorskiego programu

Skontaktuj się z nami

    "